Pavero Software Pages
English
Česky
 

Zdravím všechny, kteří se rozhodli navštívit tyto stránky. Hlavní motivací pro jejich vznik byl fakt, že jsem se chtěl s Vámi podělit o programy, které jsem vytvořil za dobu, co jsem šťastným majitelem počítače PC. Jelikož s prvním pécéčkem jsem se dostal do kontaktu před třinácti lety, jedná se už o poměrně slušnou sbírku. Všechny programy, které jsem za toto období spáchal, se nacházejí v sekci Software. Pochopitelně se jedná o freeware, tudíž si vše můžete beztrestně stáhnout a dále šířit.

 

Kromě samotného softwaru, se na těchto stránkách nacházejí i další věci, které si blíže popíšeme. V sekci Novinky Vás budu pravidelně informovat o všem novém, co se na stránkách objeví. Návodová sekce pak obsahuje návody, rady a dokumentaci k vybraným programům, které si, jak už bylo řečeno výše, odtud můžete stáhnout. V inzertní sekci jsou umístěné inzeráty týkající se prodeje několika počítačových komponent. Poslední část obsahuje odkazy na WWW stránky, které mě v minulosti zaujaly a které stojí zato navštívit.

 

Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768, jsou XHTML validní, takže z jejich zobrazením byste neměli mít problém v žádném moderním prohlížeči. Dále jsem se snažil o co největší omezení grafických prvků a obrázků, aby se vše načítalo co možná nejrychleji i na počítačích s méně kvalitním připojením. Tato úvodní obrazovka má včetně grafiky velikost 40 KB. Pro správné vykreslení je nutné povolit zobrazování obrázků. Stránky existují rovněž v anglickém jazyce, pro jejich zobrazení klikněte na vlaječku v pravém horním rohu obrazovky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy či připomínky, napište mi na tuto e-mailovou adresu: pavero(a)seznam.cz.

 

TOPlist Valid XHTML 1.0 Transitional programz.szm.sk